Práce z domova


Časté dotazy


Vyplatí se registrace a práce z domova?

Rozhodně ano. Pokud máte jakékoli množství volného času a chcete tento čas dobře investovat a přilepšit své finanční situaci, nemusíte se příliš dlouho rozmýšlet. Rozhodně neváhejte. Za minimální vklad při registraci se můžete dostat k velice zajímavým nabídkám práce, z nichž Vám některá může přinést do Vašeho rozpočtu až několik tisíc měsíčně.

Podle čeho vybírají společnosti své potenciální pracovníky?

Každá společnost má svá vlastní kritéria. Důležité je mít o registrovaném uchazeči dostatek informací. Mezi zásadní kritéri patří časová flexibilita, spektrum dovedností a schopností a ochota skutečně pracovat a podávat předpokládané výkony. Jednotlivé společnosti přikládají každému z kritérií jiný význam.

Jakých příjmů mohu dosáhnout?

Finanční ohodnocení se může pohybovat v různých relacích. Neexistuje žádná pevně stanovená částka. Každá činnost je hodnocena jinak a záleží i na zaměstnavateli. Obecně se dá řící, že práce doma nebývá placena od hodiny, ale dle výkonu a množství vykonané práce, takže čím větší čas věnovaný práci tím vyšší částky.

Za jak dlouho získám práci?

Není možné předem stanovit určitou lhůtu. Vše záleží na situaci na trhu práce, množství poptávajících firem Vaší perspektivě jako externího pracovníka. Čím více znalostí a dovedností, tím je větší šance na oslovení potenciálního zaměstnavatele a následně obdržení pracovní nabídky.

Mohu nabídky práce odmítat?

Samozřejmě. Je jen a jen na Vás zda a jakou nabídku práce přijmete. U nás neplatí žádné závazky.

Je registrace zpoplatněna?

Ano, k úspěšnému dokončení registrace je nutné uhradit poplatek pouze 199 Kč.

Kdy se objevím v databázi uchazečů?

Aktivace Vašeho účtu je podmíněna uhrazením částky 199 Kč na náš účet. Až poté bude Váš profil viditelný pro potenciální zaměstnavatele a vy tak budete moci získat pracovní nabídky.

Mohu po registraci měnit údaje ve svém profilu?

Z důvodu kontroly vyplněných údajů a jejich správnosti není možné tyto údaje následně samostatně měnit. Doplnění či úpravu informací rádi provedeme na Vaši žádost zaslanou na náš e-mail.
Co potřebujete umět, abyste mohli pracovat z domova?

Zajímá Vás jakými dovednostmi musíte disponovat pro možnost vydělávání na internetu? Rádi byste se dozvěděli základní předpoklady efektivního a praktického výdělku z domu? Pak neváhejte a čtěte dál...

Jak efektivně pracovat doma a užívat si volna

Nebojte se práce na doma a maximální svobody. Několik základní pravidel a vybudování efektivního pracovního prostředí či zásad, může přinášet značné a nevídané ovace. Rozjeďte bezpečné a všestranné vydělávání doma ještě dnes!

Jak rozeznat férovou nabídku od podvodu

Vzhledem k tomu, že práce doma a proslulý výdělek na internetu jsou ve své podstatě snem každého pracovně nadšeného člověka, je třeba oplývat značnou opatrností v případě výběru svého budoucího zaměstnavatele nebo odpovídání na inzeráty.

Jak se připravit na práci doma a nic neopomenout

Práce doma, to není jen sednout k počítači nebo jinému pracovnímu nástroji a bez jakýchkoliv okolků začít chrlit jeden dokončený projekt za druhým. Práce z domova totiž vyžaduje poměrně vysokou přemíru sebekázně

Jak si doma zařídit pracovní prostředí

Rozhodnete-li se pro vykonávání jakýchkoliv pracovních procesů v domácím prostředí, měli byste si pro tyto činnosti vybudovat také adekvátní a odpovídající prostory, respektive místo, kde budete schopni plnohodnotně provádět svoji práci.

Práva a povinnosti při práci z domova

Rozdíl mezi prací doma a v samotném sídle společnosti může být odlišný a má určitá úskalí, ať už při variantě první nebo té druhé. Přihlížet však nesmíte jen na své osobní pocity, ale také práva a zákoníky, které se na Vás v případě práce z domova vztahují.